Datum a čas konání: 19.5.2024 17:00
Místo: Hrazanská 128, Praha 12
Datum a čas konání: 18.5.2024 10:00
Místo: Ke Hřbitovu 5, 15200, Praha 5
Datum a čas konání: 19.5.2024 13:30
Datum a čas konání: 18.5.2024 12:00
Datum a čas konání: 18.5.2024 09:00
Datum a čas konání: 18.5.2024 09:00
Datum a čas konání: 19.5.2024 17:00
Místo: ASC Juliska Na Julisce 28/2 160 00 Praha 6
1. | Spartak Kbely | 25 | 71:25 | 64 |
2. | Prague Raptors FC | 25 | 70:35 | 55 |
3. | SK Aritma Praha B | 25 | 67:44 | 51 |
4. | FC Přední Kopanina B | 24 | 71:32 | 45 |
5. | SC Olympia Radotín | 25 | 68:36 | 45 |
6. | SK Modřany | 25 | 55:40 | 44 |
7. | SK Uhelné sklady Praha | 25 | 52:48 | 42 |
8. | FK Řeporyje | 25 | 48:37 | 40 |
9. | FK Zlíchov 1914 | 25 | 42:52 | 31 |
10. | TJ AFK Slivenec | 24 | 40:63 | 24 |
11. | FK Meteor Praha VIII B | 24 | 46:60 | 23 |
12. | SK Zbraslav | 24 | 48:68 | 23 |
13. | TJ Sokol Cholupice | 25 | 26:46 | 23 |
14. | 1999 Praha | 25 | 47:81 | 23 |
15. | SK Libuš 838 | 25 | 33:62 | 16 |
16. | TJ Slovan Bohnice | 25 | 36:91 | 12 |
1. | FK Zlíchov 1914 B | 18 | 74:31 | 45 |
2. | SK Čechie Smíchov | 17 | 71:12 | 39 |
3. | TJ Slavoj Suchdol | 17 | 66:24 | 38 |
4. | SK Zbraslav B | 18 | 77:44 | 36 |
5. | SK Střešovice 1911 C | 17 | 53:40 | 25 |
6. | SK Modřany B | 17 | 31:59 | 22 |
7. | Tělovýchovná jednota.. | 18 | 26:53 | 20 |
8. | TJ Sokol Lipence B | 18 | 31:60 | 18 |
9. | FC Nebušice B | 18 | 38:64 | 17 |
10. | TJ AFK Slivenec B | 18 | 32:46 | 16 |
11. | TJ Sokol Cholupice B | 18 | 26:63 | 16 |
12. | TJ Sokol Lochkov | 18 | 29:58 | 12 |
1. | FK Vinoř 1928 | 17 | 133:28 | 45 |
2. | TJ Slovan Bohnice | 17 | 99:25 | 39 |
3. | TJ Avia Čakovice | 17 | 142:30 | 36 |
4. | FK Loko Vltavín, z.s. | 17 | 99:34 | 36 |
5. | SK Dolní Chabry | 17 | 93:28 | 35 |
6. | TJ Sokol Cholupice | 17 | 65:44 | 29 |
7. | Prague Raptors FC | 17 | 55:56 | 29 |
8. | TJ Ruzyně | 17 | 48:95 | 19 |
9. | AFK Slavoj Podolí.. | 17 | 50:84 | 15 |
10. | SK Junior Praha 1960 | 17 | 42:91 | 9 |
11. | TJ Březiněves | 17 | 36:121 | 4 |
12. | TJ Sokol Lipence | 17 | 13:239 | 1 |
1. | FC Zličín | 18 | 115:38 | 47 |
2. | Fotbalová Akademie.. | 18 | 138:39 | 46 |
3. | TJ Sokol Cholupice | 18 | 77:43 | 38 |
4. | FK Meteor Praha VIII | 18 | 99:68 | 35 |
5. | SK Motorlet Praha D | 18 | 113:53 | 31 |
6. | FK Dukla Jižní Město B | 18 | 78:79 | 27 |
7. | TJ Sokol Stodůlky B | 18 | 86:76 | 24 |
8. | Spartak Kbely | 17 | 52:75 | 23 |
9. | FK Admira Praha | 17 | 88:93 | 21 |
10. | SK Aritma Praha | 18 | 40:112 | 14 |
11. | SK Zbraslav B | 18 | 33:129 | 7 |
12. | TJ Sokol Řepy | 18 | 18:132 | 1 |
1. | Jižní Město Chodov - FK | 17 | 128:32 | 44 |
2. | SK Hostivař | 17 | 101:43 | 39 |
3. | Tělovýchovná jednota.. | 17 | 109:31 | 38 |
4. | FC Háje Jižní Město C | 18 | 154:49 | 37 |
5. | Fotbalová akademia.. | 17 | 120:44 | 37 |
6. | SK Dolní Chabry | 17 | 84:58 | 26 |
7. | Sokol Dolní Počernice | 17 | 72:80 | 18 |
8. | SK Junior Praha 1960 | 17 | 69:97 | 18 |
9. | FK Union Strašnice | 17 | 52:102 | 18 |
10. | TJ Sokol Cholupice | 18 | 38:107 | 13 |
11. | Tělovýchovná jednota.. | 17 | 48:110 | 10 |
12. | FK Újezd nad Lesy B | 17 | 16:238 | 0 |
1. | TJ Sokol Lipence | 17 | 655:148 | 51 |
2. | Eugen Link Football.. | 17 | 333:235 | 39 |
3. | FK Čechie Dubeč | 17 | 462:269 | 34 |
4. | SK Dolní Chabry | 17 | 356:268 | 33 |
5. | FK Loko Vltavín, z.s. | 17 | 287:334 | 27 |
6. | SK Střešovice 1911 A | 17 | 351:412 | 27 |
7. | FC Slavoj Vyšehrad | 17 | 330:306 | 22 |
8. | TJ AFK Slivenec | 17 | 290:448 | 21 |
9. | TJ Sokol Cholupice | 17 | 307:337 | 18 |
10. | SK Dolní Měcholupy | 17 | 296:406 | 17 |
11. | Tělovýchovná jednota.. | 17 | 257:366 | 12 |
12. | SK Hostivař | 17 | 150:545 | 3 |
1. | Běchovičtí Sršni | 16 | 333:84 | 45 |
2. | SK Slovan Kunratice | 15 | 306:135 | 33 |
3. | TJ Sokol Cholupice | 16 | 212:171 | 33 |
4. | AFK Slavoj Podolí Praha | 15 | 277:152 | 30 |
5. | FC Háje Jižní Město C | 14 | 221:176 | 24 |
6. | FK Čechie Dubeč | 15 | 214:197 | 24 |
7. | FK Dukla Praha ženy | 15 | 149:205 | 16 |
8. | SK Újezd Praha 4 | 14 | 139:245 | 15 |
9. | ČAFC Praha | 16 | 166:342 | 12 |
10. | SK Dolní Měcholupy | 14 | 157:183 | 10 |
11. | Viktorka Žižkov | 16 | 172:456 | 6 |
12. | VOLNO | 0 | 0:0 | 0 |
Úvod / 66 MŽ-2/C mladší žáci B - 2023/2024 / 16.kolo / SK Dolní Chabry : FK Újezd nad Lesy B
SK Dolní Chabry
19 : 2
FK Újezd nad Lesy B
7 gólů
Tomáš Moravec4 góly
Daniel France2 góly
Michal Knebl2 góly
Ondřej Vilkner2 góly
Daniel Adamopulos2 góly
Jiří Sláma1 gól
Filip Janoušek1 gól
Lukáš Chaloupka1 gól
Tomáš Ulihrach1 gól
Filip Moravec5 gólů
Pavel Kargl3 góly
Pavel Lánský3 góly
Tomáš Klinka3 góly
Marek Kincl2 góly
Matěj Brejcha2 góly
Ondřej Smrž2 góly
Roman Janoušek2 góly
Adam Tročil1 gól
Antonín Lidman1 gól
Lukáš Vondra3 góly
Alexandr Brenn
Počet návštěv: 116061
Posledních 30 dnů: 1289 | Posledních 7 dnů: 364 | Poslední den: 49
© 2024 TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s. | Všechna práva vyhrazena | sokol.cholupice1924@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze